آموزش هک اکانت تلگرام

آموزش روش‌های هک تلگرام برای افزایش امنیت اکانت تلگرام

آموزش هک اکانت تلگرام

آموزش هک تلگرام واقعی است یا شایعه است؟

در برخی سایت ها و شبکه های مجازی حرف از ” آموزش هک تلگرام به صورت 100% تضمینی ” حرف می زنند.حتی فروش نرم افزار هک تلگرام نیز بسیار گسترده شده است.
در این آموزش از ویکیاتو می خواهیم به شما راه های هک تلگرام را معرفی کنیم تا با جلوگیری از آن ها بتوانید از هک شدن تلگرام خود جلوگیری کنید.چون اساس جلوگیری از هک تلگرام دانستن راه های نفوذ به تلگرام و بستن آن ها است.

در مقاله آموزش هک تلگرام به عناوین زیر اشاره خواهیم کرد:

  • هک تلگرام امکان پذیر است؟
  • چگونه تلگرام دیگران را هک کنیم؟
  • روش های هک تلگرام و راه های نفوذ به تلگرام.
  • نرم افزار هک تلگرام.

آیا می توانیم تلگرام دیگران را هک کنیم؟

این سوال هم جواب بله دارد هم جواب خیر.خیر از آن جهت که نمیتوان سرور تلگرام را هک کرد.پاول دروف (Pavel durov) مدیر و موسس تلگرام در بیانیه ای اعلام کرد که هر کس بتواند تلگرام را هک کند جایزه 300 هزار دلاری از طرف شرکت تلگرام دریافت خواهد کرد.پس این حرف آب سردی است بر پیکر کسانی که درباره هک تلگرام و نرم افزارهای هک تلگرام صحبت می کنند.

جواب خیر به این سوال از این جهت است که سهل انگاری کاربران باعث هک شدن آن ها می شود.

روش های هک اکانت تلگرام (Hack Telegram Methods)

روش اصلی هک تلگرام با استفاده از کد فعال‌سازی تلگرام است.و هکر با داشتن کد فعال‌سازی می تواند تلگرام دیگران را هک کند.

چگونه با کد فعال‌سازی ، تلگرام دیگران را هک می کنند؟

  1. استفاده از مهندسی اجتماعی
  2. با استفاده از هک گوشی و اس ام اس (پیامک تلگرام)

هک تلگرام از طریق مهندسی اجتماعی

در این بخش از آموزش هک تلگرام به روش مهندسی اجتماعی می پردازیم.در این روش هکر با گفتن سخنان غیر مستقیم از شما کد فعال سازی تلگرام را می پرسد و با داشتن کد فعالسازی تلگرام ، شما را هک میکند.

در این روش هکر ، اگر شماره موبایل شما را که با آن تلگرام باز کرده اید را داشته باشد ، با شماره شما اقدام به ثبت نام در تلگرام میکند.در این حین کد فعال سازی تلگرام به گوشی شما ارسال می شود.
هکر با ترفندهایی اقدام به گفتگو با شما می کند و با گفتن عباراتی مانند: ” تلگرام امروز به من هی کد فعال سازی 5 رقمی میفرسته ” شما نیز در جواب می گویید: “عه چه جالب به منم همینطور” بعد هکر میگوید: ” به من این کد رو میفرسته 78923 به توام اینو میفرسته؟ ” بعد شما در غفلت و عدم توجه میگویید: ” نه به من اینو میفرسته 98353 ” در این هنگام هکر کد فعال سازی که به شما فرستاده بود را از زیر زبان شما بیرون می کشد و وارد تلگرام شما می شود و تلگرام شما را هک میکند.

هک تلگرام از طریق هک گوشی و هک پیامک گوشی

در این روش از هک تلگرام ، هکر با داشتن شماره موبایل قربانی اقدام به ثبت نام در تلگرام می کند.
هکر با ابزارهایی گوشی و پیامک های شما را هک می کند و بعد کد فعال سازی را از پیامک های شما خوانده و از آن طریق وارد تلگرام شما می شود.

در مقاله‌ آموزش افزایش امنیت تلگرام و جلوگیری از هک شدن آن در مورد این که چگونه بفهمیم تلگرام‌مان هک شده است؟ و بیرون کردن هکر از تلگرام خود به طور کامل صحبت کرده ایم که می توانید آن را مطالعه کنید.
در مقاله آموزش بالا بردن امنیت در اینستاگرام و بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام درباره بالا بردن امنیت اینستاگرام می‌توانید مطالعه کنید.
در مقاله روش های هک اینستاگرام برای جلوگیری از کرک اینستاگرام نیز درباره هک اینستاگرام مطالعه کنید.

مقاله آموزش جامع هک و امنیت نیز می تواند برای شما در این زمینه مفید باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.