آموزش هک اکانت اینستاگرام

روش‌های هک اینستاگرام برای جلوگیری از کرک اینستاگرام

آموزش هک اکانت اینستاگرام

چگونه اینستاگرام را هک می کنند؟

در این مقاله از ویکیاتو در مورد راه های نفوذ به اینستاگرام صحبت می کنیم.این مقاله صرفا جنبه آموزشی دارد و آموزش هک اینستاگرام نیست.امیدواریم با این آموزش امنیت اینستاگرام خود را بالا ببرید و از هک شدن اینستاگرام خود جلوگیری کنید.
طبیعی است با دانستن راه های هک اینستاگرام می توانید از کرک شدن و هک شدن اکانت اینستاگرام خود جلوگیری کنید.

فهرست عناوینی که در این مقاله یاد خواهید گرفت:

 • هک کردن اینستاگرام صحت دارد؟
 • روش های هک اینستاگرام چگونه است؟
 • آموزش هک اینستاگرام برای جلوگیری از هک اکانت اینستاگرام.
 • چرا باید از هک شدن اینستاگرام خود جلوگیری کنیم؟
 • بعد از هک شدن اینستاگرام دیگر نمی توان آن را برگرداند؟
 • چگونه بفهمیم اینستاگرام ما هک شده است؟

آموزش هک اینستاگرام صد در صد تضمینی صحت دارد؟

در برخی تبلیغات ، عنوان آموزش هک اینستاگرام 100% تضمینی را بار ها دیده ایم. این سوال بستگی به کار کرد ما در اینستاگرام دارد.اگر امنیت اینستاگرام خود را بالا نبریم باعث می شود در اینستاگرام هک شویم.پیدا کردن رمز اینستاگرام افراد کار دشواری نیست و هکر ها می توانند به راحتی این کار را انجام دهند.

راه های هک اینستاگرام

 1. هک اینستاگرام به وسیله فیشینگ (Fishing Hack)

 2. هک اینستاگرام با کی‌لاگر (Keylogger Hack)

 3. هک اینستاگرام از طریق مهندسی اجتماعی (Social engineering)

 4. کرک کردن اینستاگرام از طریق بروت فورس (Brute-Force Hack)

 5. هک شدن اینستاگرام از طریق هک ایمیل (Email Hack)

فیشینگ چیست؟ و چگونه با فیشنگ اینستاگرام را هک می کنند؟

شاید شما نیز هک شدن اینستاگرام از طریق فیشینگ را شنیده باشید ولی در مورد آن اطلاعاتی نداشته باشید.فیشینگ همان صفحه جعلی است.هکر در این روش از هک ، یک صفحه جعلی شبیه اینستاگرام درست می کند و شما در نگاه اول فکر می کنید خود صفحه اصلی اینستاگرام یا برنامه اینستاگرام است در صورتی که چنین نیست.شما با پر کردن نام کاربری و رمز خود و زدن دکمه ورود به اینستاگرام در واقع اطلاعات ورود خود را به هکر میفرستید و هکر می تواند از آن برای ورود به اینستاگرام شما استفاده کرده و رمز و ایمیل و شماره ای که در اینستاگرام خود داده اید را تغییر دهد.

نرم افزار های فیشینگ و یا سایت های فیشینگ را چگونه شناسایی کنیم؟

به آدرس سایت اینستاگرام دقت کنید.URL آن بدین صورت است https://www.instagram.com و اگر شما بجای https عبارت http را مشاهده کنید یعنی صفحه جعلی است و اطلاعات را نباید در آن وارد کنید و باید از آن خارج شوید.
اگر https بود به نام دامنه instagram آن نیز دقت کنید.
در برخی موارد بجای کلمه instagram کلماتی شبیه به آن ، مانند instaagram ، inistagram ، instagraam و یا … می بینید که در نگاه اول درست به نظر می آیند ولی اگر با دقت نگاه کنید شبیه آدرس اصلی اینستاگرام است و با آن تفاوت دارد.در این صورت باید از پر کردن اطلاعات خود در آن جلوگیری کنید.
نرم افزارهای فیشینگ اینستاگرام نیز به همین صورت هستند.نرم افزار های افزایش فالوور اینستاگرام یا آنفالو یاب اینستاگرام می توانند فیشینگ باشند.و شما با ورود به آن ها عمل کرد صحیح آن ها را می بینید ولی ممکن است در طول زمان و بعد از چند مدت دیگر اینستاگرام شما را هک کنند.دقت کنید که وقتی رمز خود را در نرم افزار وارد می کنید ؛ صفحه لاگین اینستاگرام را برای شما بیاورد نه صفحه لاگین خود نرم افزار.

هک اینستاگرام با استفاده از کی‌لاگر (Hack instagram account with using Keylogger)

در این روش از هک اینستاگرام توسط کیلاگر ، هکر یک بدافزاری وارد گوشی یا کامپیوتر شما می کند و شما وقتی نام کاربری و رمز عبور اینستاگرام خود را توسط کیبورد وارد می کنید ؛ با فشار دادن هر دکمه از کیبورد گوشی یا لپتاپ شما ، توسط کیلاگر ثبت و ضیط می شود و به هکر ارسال می شود.هکر با استفاده از اطلاعات شما ، وارد اکانت اینستاگرام شما می شود و اینستاگرام شما را هک می کند.

هک کردن اینستاگرام با استفاده از تکنیک مهندسی اجتماعی (Hack instagram Account with using Social Engineering)

در این روش از آموزش هک اینستاگرام به مهندسی اجتماعی می پردازیم.

مهندسی اجتماعی چیست؟ و چگونه با مهندسی اجتماعی اینستاگرام را هک می کنند؟

مهندسی اجتماعی نوعی از هک است که در آن هکر بدون نرم افزار و از طریق حرف کشیدن از صاحب اکانت ، آن را هک می کند.برای مثال به شما می گوید: “من توی اینستاگرام رمزمو شماره موبایلم یا تاریخ تولدم قرار میدم تا یادم نره شما چی؟” شما نیز در جواب میگویید: “عه منم همینطور چه جالب” و در این صورت اطلاعات شما را به طور نامحسوس می گیرد و اینستاگرام شما را هک می کند.

کرک کردن اینستاگرام توسط بروت فورس یا پسوورد لیست (Crack Instagram Account With using Brute-Force)

این روش از هک اینستاگرام خیلی رایج است.کرک کردن به روش بروت فورس در ایران خیلی رایج است.

بروت فورس چیست؟ و کاربرد بروت فورس در هک اینستاگرام چگونه است؟

در روش Brute Force ، هکر با برخی از نرم افزارهای هک اینستاگرام تعداد زیادی Username  و Password را در اینستاگرام تست می کند تا ببیند هر پسووردی که روی هر یوزرنیم ست بود توسط نرم افزار هک شناسایی کند و وارد اینستاگرام شما شود.
هکر در این این روش به برخی از نرم افزارهای کرک مانند Sentry MBA ، پسوورد لیست (Password List) و کمبولیست (Combo List) های آماده را وارد می کند و انواع اقسام نام کاربری و رمز عبور را روی پیج های اینستاگرام انجام می دهد و اینستاگرام را کرک می کند.
طبیعی است که برای جلوگیری از کرک شدن اینستاگرام خود رمز عبور شما هر چقدر قوی تر باشد احتمال کرک شدن و هک شدن اینستاگرام نیز کمتر می شود.

تفاوت هک با کرک در اینستاگرام چیست؟

هک اینستاگرام به معنی نفوذ به اکانت دیگران از طریق فیشینگ ، کی‌لاگر ، مهندسی اجتماعی ، ایمیل و یا … می باشد.
کرک اینستاگرام به معنی تست انواع اقسام رمز عبور بر روز یک نام کاربری جهت پیدا کردن رمز عبور و ورود به اکانت اینستاگرام است.

هک اکانت اینستاگرام از طریق هک کردن ایمیل

در این روش هک ، هکر با استفاده از راه هایی مانند کرک کردن رمز ایمیل شما ، به ایمیل شما وارد می شود.
و از طریق فراموشی رمز عبور اینستاگرام (Forget Password) اقدام به فرستادن ایمیل بازیابی رمز عبور (reset password) اینستاگرام می کند.و رمز عبور اینستاگرام شما را از طریق لینکی که به ایمیل شما فرستاده می شود تغییر داده و اکانت اینستاگرام شما را هک میکند.

بعد از هک شدن اینستاگرام هکر چه کار هایی می تواند انجام دهد؟

طبیعی است که اطلاعات ما بعد از هک شدن ، لو می رود و هکر می تواند به تمامی دایرکت های اینستاگرام (Instagram Directs) ما دسترسی داشته و عکس ها ، فیلم ها و… ما را از اینستاگرام پاک کند.فالوورهای ما را ریمو کند و یا بجای ما به دیگری پیام دهد و خود را بجای ما جلوه دهد.طبیعی است بعد از هک شدن رمز و ایمیل اینستاگرام ما را نیز عوض می کند تا از دسترسی خودمان به اکانت اینستاگرام جلوگیری کند.

چگونه بفهمیم در اینستاگرام هک شده ایم؟ بعد از هک شدن اینستاگرام چگونه باید آن را باز گردانی کنیم؟

در مقاله افزایش امنیت اینستاگرام راجع به این موضوع به طور کامل صحبت کرده ایم.برای افزایش دادن امنیت اکانت اینستاگرام و جلوگیری از هک شدن اینستاگرام مقاله آموزش بالا بردن امنیت در اینستاگرام و بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام را مطالعه کنید.
مقاله آموزش روش های هک تلگرام برای افزایش امنیت اکانت تلگرام نیز می تواند در جهت شناسایی راه های هک و بالا بردن امنیت تلگرام برای شما مفید باشد.
در مقاله‌ آموزش افزایش امنیت تلگرام و جلوگیری از هک شدن آن در مورد این که چگونه بفهمیم تلگرام‌مان هک شده است؟ و بیرون کردن هکر از تلگرام خود به طور کامل صحبت کرده ایم که می توانید آن را مطالعه کنید.

مقاله آموزش جامع هک و امنیت نیز می تواند برای شما در این زمینه مفید باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.